SPACÍ BOX PRO MIMINKO S MATRACÍ A VÝBAVOU

Spací box s matrací, dvěma prostěradly, dvěma dekami a ručně pletenými botičkami z merino vlny. 

Praktický spací box je skvělým pomocníkem, který usnadní přípravy na miminko i následnou péči. Rodičům umožní mít nového člena rodiny stále na dosah, miminkům být v centru rodinného dění od narození. Dodáváme jej plný užitečné a krásné výbavy. Box a vše co v něm najdete jsme pro Vás navrhli a vyrobili v České republice. 

Box dodáváme společně s víkem. Jakmile přestane být dětskou postýlkou, můžete do něj cokoli uložit.

Skladem
2 900 Kč
Lokalni produkce
LOKÁLNÍ PRODUKCE
Vše, co u nás najdete, jsme navrhli a vyrobili v České republice. Od A až do Z.
Kvalita
KVALITA A BEZPEČNOST
Využíváme bio bavlnu a další certifikované materiály ohleduplné k lidem i přírodě.
ekologicke obaly
EKOLOGICKÉ OBALY
Využíváme inovativní 100 % kompostovatelné fólie a další snadno rozložitelné materiály.
ověřeno
CERTIFIKOVÁNO DĚTMI
Naše děti v krabicích spaly a dodnes si v nich hrají. Máme pro Vás praktické tipy, které najdete v sekci O krabicích.

Praktický box určený pro každodenní nebo příležitostné spaní dětí do asi šesti měsíců věku, potěší kvalitním zpracováním, a Vašim nejmenším se v něm bude krásně odpočívat. Spací box snadno přemístíte a vytvoříte spací prostor tam, kde je právě třeba. Můžete ho s sebou vzít i na cesty, je příjemnou cestovní postýlkou bez nutnosti rozkládání. Díky kašírování a laminaci je odolný a příjemný na omak. Originální design potěší oko i ducha.

Do krabice jsme pro Vás připravili textilní výbavu ze skvělých materiálů v přírodních odstínech. 

Výbava určená pro miminka od narození obsahuje: 

  • Dvě smetanová prostěradla ze 100% bavlny ušitá na míru malé matrace v boxu. 
  • Ručně pletené merino botičky, které nenechají žádné nohy v chladu. Botičky se dvěma knoflíky v šedohnědé barvě jsou vyrobeny z kvalitní merino vlny s úpravou superwash, lze je prát v pračce s programem na vlnu. Botičky měří 9,5 cm.   
  • Zateplenou deku s originálním jemným motivem (stejný naleznete i na krabici).  Deka je vyrobena z nebělené bio bavlny a měkkého wellsoftu. Zateplená deka zahřeje doma i v kočárku. Její rozměr je 70x100 cm. 
  • Lehoučkou letní deku s jemným motivem. Letní deka výborně poslouží při vyšších teplotách k přikrytí či zastínění. Deka je vyrobena z nebělené bio bavlny, její rozměr je 70x100 cm. 

Součástí boxu je matrace střední tvrdosti z vysoce kvalitní pěny, vysoká 7 cm. Matrace je vhodná pro každodenní spaní a je opatřena pratelným potahem.

Všechny naše krabice dodáváme společně s víky. Jakmile Vaše krabice přestane sloužit jako novorozenecká postýlka, stane se praktickým úložným prostorem, do kterého schováte spoustu věcí.

 

Technická specifikace

Kartonová krabice s kašírováním a laminací, rozměry 70x43x27 cm, nosnost 10 kg. Materiál krabice splňuje normy zdravotní nezávadnosti pro děti do tří let. 

Matrace z polyuretanové pěny střední tvrdosti, rozměry 69x42x7 cm. Materiál matrace splňuje normy zdravotní nezávadnosti pro děti do tří let, a má certifikaci Oeko-Tex® Standard 100.

Vyrobeno v České republice.

Zpět do obchodu