FAQ

ZDE NALEZNETE ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY. ZAJÍMÁ VÁS NĚCO DALŠÍHO? NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT, RÁDI SE S VÁMI SPOJÍME!

 

CO JE SPACÍ BOX?

Box, který Vám usnadní prvních půl roku sžívání s miminkem. Jde o box určený pro spaní nejmenších dětí s certifikovanou matrací z vysoce kvalitní pěny. 

Koncept vychází ze staré finské tradice, více informací naleznete v tomto samostatném článku

 

PROČ NAŠE BOXY?

Náš box je praktický pomocník. Je snadno přenosný, vhodný do malých bytů i na cesty. V prvním půlroce plně nahradí dětskou postýlku. Když Vaše děti povyrostou, budou si v něm rádi hrát, později poslouží k ukládání věcí. Právě pro tyto účely jej dodáváme společně s víkem. 

Box je báječným dárkem k narození miminka. 

 

CO V BOXU NAJDU?

Kromě pěnové matrace střední tvrdosti, která je vhodná pro každodenní spánek, je součástí boxu patnáct kusů skvělé textilní výbavy pro miminko od narození. Box lze zakoupit i ve dvou dalších variantách, které se odlišují množstvím výbavy. 

 

PRO JAK STARÉ DĚTI JE BOX URČEN?

Box je určena pro spaní dětí od narození do asi šesti měsíců věku. Jakmile se Vaše dítě aktivně pohybuje z místa, je vhodné najít jiný spací prostor. Nosnost je 10 kg.  

 

JAK JE BOX VELKÝ?

70x43x27cm (DxŠxV)

 

Z ČEHO JE BOX VYROBEN?

Náš box je vyrobena z pevné lepenky, která je kvůli vyšší odolnosti kašírována a laminována. Materiál splňuje normy zdravotní nezávadnosti pro děti do tří let. 

 

Z ČEHO JE VYROBENA MATRACE?

Matrace jsou vyráběny z pěn českého výrobce v České republice. I další komponenty pro výrobu našich matrací pochází z EU a splňují přísné evropské standardy, matrace nesou certifikaci Oeko-Tex® Standard 100.

 

JAK BOX A MATRACI UDRŽOVAT?

Box je laminován, lze ho proto otírat vlhkým hadříkem. Jinak je třeba udržovat jej v suchu. Víko boxu není laminováno. 

Matrace je opatřena pratelným potahem, který lze prát na 40°C.

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu