OBCHOD

SPACÍ BOXY PRO VÁS MÁME VE TŘECH VARIANTÁCH. KAŽDÁ Z NICH NABÍZÍ ODLIŠNÉ MNOŽSTVÍ PARÁDNÍ VÝBAVY, KTERÁ JE VHODNÁ PRO KLUKY I HOLKY. 

Ve všech variantách jsou boxy opatřeny matrací a víkem. Jakmile váš box přestane sloužit jako novorozenecká postýlka, stane se praktickým úložným prostorem, do kterého schováte spoustu věcí. Naším tipem je vytvořit z boxů vzpomínkové krabice pro vaše děti, do kterých lze schovat cokoli důležitého a památečního z jejich dětství.  

                                                                                                  

 

1. SPACÍ BOX PRO MIMINKO S MATRACÍ A VELKOU VÝBAVOU

Kromě matrace v boxu najdete patnáct sladěných kousků v přírodních barvách ze skvělých materiálů. Z hlediska barev tvoří základ naší kolekce béžová a šedobéžá, tu jsme doplnili o cihlovou, kari nebo prašnou hnědou. Materiálově stojí naše výbava na bio bavlně, kterou doplňuje mušelín či merino vlna.

Výbavu jsme navrhli tak, abyste ji užili bez ohledu na to, kolikáté dítě v pořadí máte. Věci jako deky nebo mušelínové pleny, kterými miminko přikryjete, podložíte, uchráníte před sluncem nebo osušíte, se totiž vyplatí mít připravené ve větším počtu kusů, aby byly stále po ruce. Naším tipem je zavinování. Ne všechna miminka jej milují, ale ta která ano, velmi ocení náš úžasně jemný mušelínový čtverec. Rozměr 80x80 cm je perfektní právě pro zavinování nejmenších. K mušelínovým čtvercům jsme pro Vás přibalili i praktický nákres s jednoduchým způsobem zavinutí. Pokud miminko zavinovat nebudete, můžete mušelínovou plenu použít například jako velmi příjemnou osušku.

Další součástí výbavy jsou parádní žebrované overaly z kvalitní bio bavlny. Overaly jsou za nás naprostý základ novorozeneckého šatníku. Miminko v prvních měsících většinu času spí a overaly poskytují maximální pohodlí. Béžový dodáváme ve velikosti 56, hnědý ve velikosti 62. Overaly jsou slušivé a užijete je i mimo spánek, například při prvních návštěvách. Skvěle vypadají s veselými žebrovanými čepičkami. Ty dodáváme v novorozenecké velikosti 0 (v kari a hnědé barvě) a pokračovací velikosti 1 (v pískové a cihlové barvě). Celý outfit můžete doplnit ručně pletenými botičkami z merino vlny, které si zamilujete pro jejich schopnost udržet miminko v každém okamžiku v teple. 

Při představování výbavy nesmíme opomenout také deky a spací vak z nebělené bio bavlny v našem originálním designu. Ty vytváří z krabice útulný a vyladěný spací koutek. 

 

2. SPACÍ BOX PRO MIMINKO S MATRACÍ A VÝBAVOU

V této variantě jsme pro Vás do krabice připravili:

Zateplenou a letní deku v našem originálním designu, který koresponduje z krabicí. Zateplená deka je ušita z nebělené bio bavlny a měkkého wellsoftu. Miminko s ní přikryjete doma i v kočárku. Lehoučká letní deka je ušita z nebělené bio bavlny a je ideální pro zastínění nebo přikrytí při vyšších teplotách. Praktické deky s rozměry 70x100 cm užijete až do batolecího období. 

V krabici naleznete také ručně pletené botičky z merino vlny. Botky jsou úžasně měkké a hřejivé. Přibalte je s sebou do porodnice. Udrží nožky nejmenších v teple a vypadají báječně. 

Zapomenout nesmíme ani dvě bavlněná prostěradla ušitá na míru malé matrace v krabici. Prostěradla lze využít i nAa matraci do kočárku. 

 

3. SPACÍ BOX PRO MIMINKO S MATRACÍ A DVĚMA PROSTĚRADLY

Pokud hledáte minimalistickou variantu, vězte, že ji pro Vás také máme. Součástí třetí varianty našich krabic je matrace a dvě pevná bavlněná prostěradla padnoucí na malou matraci v krabici. 

                 

 

 

 

  

 

3 položek celkem
Lokalni produkce
LOKÁLNÍ PRODUKCE
Vše, co u nás najdete, jsme navrhli a vyrobili v České republice. Od A až do Z.
Kvalita
KVALITA A BEZPEČNOST
Využíváme certifikované materiály ohleduplné k lidem i přírodě.
Originální design
ORIGINÁLNÍ DESIGN
Něžný vzor použitý na našich produktech jinde nenajdete, navrhla jej pro nás šikovná česká malířka.
ověřeno
CERTIFIKOVÁNO DĚTMI
Naše děti v krabicích spaly, a dodnes si v nich hrají. Máme praktické tipy, přihlaste se k odběru novinek! :)
Zpět do obchodu