SPACÍ BOX PRO MIMINKO S MATRACÍ A DVĚMA PROSTĚRADLY

Spací box s originálním potiskem, matrací a dvěma bavlněnými prostěradly. 

Praktický spací box je skvělým pomocníkem, který usnadní přípravy na miminko i následnou péči. Rodičům umožní mít nového člena rodiny stále na dosah, miminkům být v centru rodinného dění od narození. Dodáváme jej plný užitečné a krásné výbavy. Box a vše co v něm najdete jsme pro Vás navrhli a vyrobili v České republice. 

 

Skladem
1 590 Kč
Lokalni produkce
LOKÁLNÍ PRODUKCE
Vše, co u nás najdete, jsme navrhli a vyrobili v České republice. Od A až do Z.
Kvalita
KVALITA A BEZPEČNOST
Využíváme bio bavlnu a další certifikované materiály ohleduplné k lidem i přírodě.
ekologicke obaly
EKOLOGICKÉ OBALY
Využíváme inovativní 100 % kompostovatelné fólie a další snadno rozložitelné materiály.
ověřeno
CERTIFIKOVÁNO DĚTMI
Naše děti v krabicích spaly a dodnes si v nich hrají. Máme pro Vás praktické tipy, které najdete v sekci O krabicích.

Spací box je určen pro každodenní nebo příležitostné spaní dětí do asi šesti měsíců věku. Potěší Vás precizním zpracováním a Vašim nejmenším se v něm bude krásně odpočívat. Snadno jej přemístíte a vytvoříte spací prostor tam, kde je právě třeba. Můžete jej s sebou vzít i na cesty, je příjemnou cestovní postýlkou bez nutnosti rozkládání. Díky kašírování a laminaci je odolný a příjemný na omak. Originální design potěší oko i ducha.

Ve spacím boxu najdete:

  • MatracI střední tvrdosti z vysoce kvalitní pěny, která je vhodná pro každodenní spaní.  Matrace je vysoká 7 cm a je opatřena pratelným potahem.
  • Prostěradla ze 100% bavlny s vysokou gramáží. Prostěradla jsou ušita na míru malé matrace v boxu. 

Všechny naše krabice dodáváme společně s víky. Jakmile Vaše krabice přestane sloužit jako novorozenecká postýlka, stane se praktickým úložným prostorem, do kterého schováte spoustu věcí.

 

Technická specifikace

Kartonová krabice s kašírováním a laminací, rozměry 70x43x27 cm, nosnost 10 kg. Materiál krabice splňuje normy zdravotní nezávadnosti pro děti do tří let. 

Matrace z polyuretanové pěny střední tvrdosti, rozměry 69x42x7 cm. Materiál matrace splňuje normy zdravotní nezávadnosti pro děti do tří let, a má certifikaci Oeko-Tex® Standard 100.

Vyrobeno v České republice.

Zpět do obchodu