FAQ

ZDE NALEZNETE ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY. ZAJÍMÁ VÁS NĚCO DALŠÍHO? NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT, RÁDI SE S VÁMI SPOJÍME!

 

CO JE SPACÍ KRABICE?

Krabice určená pro spaní nejmenších dětí s certifikovanou matrací z vysoce kvalitní pěny.

Koncept vychází ze staré finské tradice, více informací naleznete v samostatné článku

 

PROČ NAŠE KRABICE?

Krabice je praktický pomocník. Je snadno přenosná, vhodná do malých bytů i na cesty. V prvním půlroce plně nahradí dětskou postýlku. Když Vaše děti povyrostou, budou si v ní rádi hrát, později poslouží k ukládání věcí. Právě pro tyto účely ji dodáváme společně s víkem. 

Krabice je báječným dárkem k narození miminka. 

 

CO V KRABICI NAJDU?

Kromě pěnové matrace střední tvrdosti, která je vhodná pro každodenní spánek, je součástí krabice patnáct kusů skvělé textilní výbavy pro miminko od narození. Krabici lze zakoupit i ve dvou dalších variantách s menším množstvím výbavy. 

 

PRO JAK STARÉ DĚTI JE KRABICE URČENA?

Krabice je určena pro spaní dětí od narození do asi šesti měsíců věku. Jakmile se Vaše dítě aktivně pohybuje z místa, je vhodné najít jiný spací prostor. Nosnost krabice je 10 kg.  

 

JAK JE KRABICE VELKÁ?

70x43x27cm (DxŠxV)

 

Z ČEHO JE KRABICE VYROBENA?

Krabice je vyrobena z pevné lepenky, která je kvůli vyšší odolnosti kašírována a laminována. Materiál splňuje normy zdravotní nezávadnosti pro děti do tří let. 

 

Z ČEHO JE VYROBENA MATRACE?

Matrace jsou vyráběny z pěn českého výrobce v České republice. I další komponenty pro výrobu našich matrací pochází z EU a splňují přísné evropské standardy, matrace nesou certifikaci Oeko-Tex® Standard 100.

 

JAK KRABICI  A MATRACI UDRŽOVAT?

Krabice je laminovaná, lze ji proto otírat vlhkým hadříkem. Jinak je třeba udržovat ji v suchu. Víko krabice není laminováno. 

Matrace je opatřena pratelným potahem, který lze prát na 40°C.

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu